Zgodnie z rozmową z Piotrkiem oraz nieobecnym Wojtkiem ogłaszam wszem i wobec, iż zachęcamy wszystkich do udziału we Wrocławskiej edycji Bikemaratonu. Do wyścigu pozostało odrobinę ponad miesiąc. Pięć tygodni. Zasady przyjęcia do teamu są proste.

bikemaraton

 

Zasada pierwsza: musisz mieć rower i aktywnie na nim jeździć. Zasada druga: musisz przynajmniej raz wziąć udział w wyjeździe organizowanym przez nas, dystans dowolny. Zasada trzecia: musisz przybić piąteczkę z członkami teamu. Zasada czwarta – nie jest obowiązkowa: jedziesz na Bikemaraton do Wrocławia. Zasada piąta: dobrze się bawisz.

 

Co oferujemy w zamian za uczestnictwo w teamie. Oferujemy co następuje: przybijanie piąteczki, kiedy tylko zechcecie. Częste wyjazdy rowerowe, te bliższe i te dalsze. W planach mamy jeszcze zrobienie 100km wycieczki – zapewne do Pilchowic oraz wypad w góry, nasze, polskie. Naturalnie Singiel Trek w Czechach też jest planowany. Najbardziej oczekiwaną przez wszystkich korzyścią jest możliwość posiadania unikatowej koszulki z wyjątkowym nadrukiem.

 

Osoby chcące stać się członkiem naszej małej społeczności – piszcie komentarz, ewentualnie dajcie znać na Facebook’u.