Wraz z nieuchronnym nadejściem wiosny przychodzi pora na zmiany. Postanowiłem zmienić formułę, ideę serwisu oraz co równie ważne samą domenę. Od dziś wszelki ruch rejestrowany w domenie www.gosouth.pl będzie przekierowywany na moje nowe dziecko: www.fitnonstop.pl Dlaczego tak? Zapraszam do czytania.

Nowa formuła bloga nie będzie prawiła tylko o jednym, o rowerach! Rowery są super, przyznać jednak muszę przyznać, że ostatnio mocno je zaniedbałem. Bardziej się brudzą od kurzu z garażu niż od błota. Krótko mówiąc stoją i czekają na bardziej sprzyjające warunki. Kiedy? Nie mam pojęcia. Wiem jednak, że taki moment nadejdzie.

Niemniej jednak postawiłem na ciut inną kartę. Mocno, intensywnie oddałem się pasji biegania. Na tyle mocno, że dziś rano, kiedy pisze te słowa zaczyna mi brakować przebiegnięcia kilku kilometrów. Z zazdrością oglądam instagramowe fotki ludzi, który swój trening już odbyli.

dietetyk

Dział testowania różnego rodzaju sprzętów pozostaje na swoim miejscu, podobnie wyjazdy, wycieczki i inne wszelkiej maści wyprawy. Są to niezmienne elementy starej strony, które znakomicie odnajdą się w ramach FitNonStop. Nowe będą elementy związane z treningami, zawodami. Jeśli się uda chciałbym także uruchomić kącik dotyczący tego co jemy, a co jeść powinniśmy. Na chwilę obecną trwają aktywne poszukiwania dietetyka/dietetyczki, czyli osoby, która sumiennie zajmie się tym działem. Zatem, jeśli masz odpowiednią wiedzę i ochotę aby spróbować swoich sił w napisaniu kilku tekstów – daj znać, z całą pewnością dojdziemy do porozumienia.

Media społecznościowe

Doszedłem do wniosku, że i tu warto zawalczyć. Na pierwszy ogień idzie Instagram. Znany i lubiany przez potężną rzeszę ludzi. Nasz profil dopiero rozkwita, jestem jednak przekonany, że będzie rósł w siłę. W dalszej kolejności Facebook, który króluje wśród fanów. Tu jednak powoli z rezerwą, zostawiamy to na później. Trochę po macoszemu traktowany będzie Twitter oraz Google +. Niemniej jednak i tu nas znajdziecie.

Pozostałe z planów

Kolejnym, może nie mocno innowacyjnym, ale za to bardzo lubianym elementem społeczności są konkursy. Jest to może lekko odległa przyszłość, jednak i takowe są w planach. O nagrodach nie bardzo chcę się rozpisywać. Na chwilę obecną kompletnie nie mam pojęcia w jakiej formie będą konkursy, jaką postać będą miały nagrody. Niemniej jednak konkursy będą stale gościły na łamach FitNonStop.

Nie pozostaje mi zatem nic innego jak zaprosić do aktywnego uczestniczenia, przyjemnego czytania oraz oglądania.

Pozdrawiam serdecznie

Grzesiek Wiszniowski