Od jakiegoś czasu dość intensywnie przyglądam się, zdaje się, polskiej marce. Mowa tu o 4f która bardzo sprawnie promowana jest jako marka, niestety od wszelkiego rodzaju odzieży, także tej lifestylowej. Na szczęście będzie to jedyne niestety w ramach tego wpisu. Począwszy od strony internetowej wszystko jest w owej firmie bardzo w porządku. Co najważniejsze ceny są bardzo ok. W dniu wczorajszym miałem okazję wstąpić do wrocławskiego punktu na ulicy Legnickiej, gdzie postanowiłem kupić bluzę. Oczywiście rowerową.

bluza rowerowa 4F

 

Biorąc pod uwagę fakt, że ceny bluz na rower wahają się w przedziale 200zł – 500zł od sztuku to dość sceptycznie wchodziłem do sklepu znając internetowe widełki cenowe. Właściwie to w przypadku tej firmy od widełkach mowy nie było. Cena bluzy rowerowej to sztywna kwota 129zł. Nie mniej, nie więcej, róne 129zł. W sklepie asortyment posegregowany w miarę tematycznie. Najistotniejsze było to, że ciuchy na rower były w jednym miejscu. Bluz było 3 różne modele. Rozmiarów też pełna paleta.

Bluza na rower

Oczywiście kupiłem dwie bluzy z proponowanych przez sklep trzech. Trzecią sobie odpuściłem, bowiem była wariacją kolorystyczną kupionej niebieskiej. Przyglądając się samemu produktowi nie mogę mu niczego, powtarzam NICZEGO, zarzucić. Obie uszyte zgodnie z rowerowymi wymogami. Dłuższe rękawy, dłuższy tył, gumki na zakończeniu rękawów. Gumą zakończony jest też dół bluzy na całym jej obwodzie. Nie udało mi się też znaleźć jakichś dziwacznych niedoróbek krawieckich. Sam krój bluz jest dość obcisły, wydłużający sylwetkę. Materiał wydaje się być przyzwoitą tkaniną. Na plecach wspomnianych bluz znaleźć można kieszonki zapinane lub nie, zależy to od modelu.

bluza_4F

Przy mojej nieco sporawej posturze rozmiar XL okazał się tym na styk. Rozmiar XXL jest natomiast ciut za duży. Nie mogąc jednak się zdecydować wybrałem i taki i taki.

Podsumowując osobiście stanę się promotorem owej marki, która robi ciuchy na wysokim/przyzwoitym, a co ważniejsze zadowalającym mnie poziomie, w bardzo atrakcyjnych cenach.

bluza 4F

To by było na tyle.